W dniu dzisiejszym członkowie Naszego stowarzyszenia wyruszyli w stronę centralnej Polski celem zakupu kabiny do Stara. Projekt autorstwa Łukasza Ch. Czekamy na rezultaty , Łukasz to ma jednak chody towarzyszył mu sam Pan Krzysztof . Powodzenia przy realizacji projektu !!!